Triezvypriestor -- www.triezvypriestor.net

 

O konferencii Triezvypriestor

Triezvy priestor je mailová skupina anonymných alkoholikov. Viac o združení AA, o 12 krokoch a 12 tradíciách i o tejto skupine nájdete na www.triezvypriestor.net

Skupina je určená pre každého, kto tuží prestať piť, chce žiť triezvo a dobre. Skupinu vedie každý týždeň jeden dobrovoľník, ktorý v nedeľu dopoludnia otvorí míting uvedením témy. Témou môže byt niektorý krok, tradícia alebo iný materiál súvisiaci so závislosťou.

Pravdaže, nie sme tu my kvôli témam, ale opačné. Ak ma niekto momentálnu potrebu podeliť sa so skupinou o niečo, čo nesúvisí s otvorenou témou, je jeho príspevok tiež vítaný. Stačí ho označiť v predmete skratkou MT - mimo tému. Každý deň sa bude členom posielať kapitola z publikácie "Denní zamyšlení". Míting na zvolenú tému sa uzavrie v sobotu večer.

Pri komunikácii v skupine zachovávame anonymitu, hovoríme iba o vlastných skúsenostiach, názoroch a zážitkoch, nekritizujeme iných, ani neposudzujeme ich výpovede. Navzájom sa k sebe správame slušne.

Ak si chcete prezrieť staré príspevky do konferencie, navštívte archív konferencie Triezvypriestor. Aktuálny archív je dostupný iba pre účastníkov konferencie.

Používanie konferencie Triezvypriestor
Príspevky do konferencie posielajte na adresu triezvypriestor@mailmanlists.org.

Nižšie na tejto stránke sa môžete sa prihlásiť do konferencie alebo upraviť Vaše nastavenia v konferencii.

Prihlásenie do konferencie Triezvypriestor

Do konferencie Triezvypriestor sa prihlásite vyplnením nasledujúceho formulára. Bude Vám zaslaný e-mail so žiadosťou o potvrdenie prihlásenia, aby sa nemohlo stať, že Vás bez Vášho súhlasu prihlási niekto iný. Táto konferencia je skrytá. Zoznam účastníkov je dostupný iba pre správcu konferencie.

  Vaša e-mailová adresa:  
  Vaše meno (nepovinné):  
  Heslo môžete uviesť nižšie. Toto nebude chránené a slúži iba na to, aby tretie osoby nemohli meniť Vaše nastavenia. Nepoužívajte heslo, ktoré je pre Vás dôležité, lebo Vám bude nezabezpečene zasielané elektronickou poštu.

  Ak heslo nezadáte, bude pre Vás vytvorené náhodné heslo, ktoré Vám bude zaslané potom, ako potvrdíte prihlásenie. Heslo si môžete dať kedykoľvek zaslať na adresu, na ktorú ste sa prihlásili.
  Tu napíšte heslo:  
  Zopakujte heslo pre kontrolu:  
  V akom jazyku majú byť zobrazované správy?  
Účastníci konferencie Triezvypriestor
Zoznam účastníkov je dostupný iba pre správcu konferencie.

Zadajte e-mail správcu a heslo pre prístup k zoznamu účastníkov:

E-mail správcu: Heslo:   

Ak sa chcete odhlásiť z konferencie Triezvypriestor, dať si zaslať heslo alebo zmeniť vaše nastavenia, zadajte adresu, pod ktorou ste prihlásený:

Ak toto pole nevyplníte, budete vyzvaný zadať e-mailovú adresu.


Konferenciu Triezvypriestor spravuje(-jú) triezvypriestor-owner at mailmanlists.org
Administrácia konferencie Triezvypriestor (vyžaduje prihásenie)
Prehľad všetkých konferencií na serveri mailmanlists.org

Delivered by Mailman
version 2.1.39
Python Powered GNU's Not Unix